Менша тривалість роботи зі збереженням зарплати: як оформити?

764
Автор
шеф-редактор Експертус Кадри

Запитання

Керівник хоче тимчасово скоротити тривалість роботи в один з днів тижня, але при цьому зберегти розмір зарплат працівників. Чи можливо це зробити та чи потрібно видавати окремий наказ, якщо немає колективного договору?

Відповідь

Менше роботи, а зарплати стільки ж: як оформити? 🖺 Святкові та неробочі дні в Україні. Пам’ятка

Підприємства й організації можуть встановлювати меншу норму тривалості робочого часу, аніж 40 годин на тиждень, коли укладають колективний договір (ч. 2 ст. 50 КЗпП). Колдоговір може передбачати додаткові порівняно із законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги (ч. 3 ст. 13 КЗпП). Якщо колективного договору не укладали, керівник підприємства, що не фінансують з бюджету, може встановити наказом меншу тижневу норму тривалості робочого часу працівникам. Керівник покращить умови трудових договорів порівняно із законодавством про працю, тому інспектор праці не притягне роботодавця до відповідальності. 

Зважайте, що час початку та закінчення щоденної роботи / зміни визначають у правилах внутрішнього трудового розпорядку (далі — ПВТР) і графіках змінності (ст. 57 КЗпП). 

Менше роботи, а зарплати стільки ж: як оформити?Зміни ПВРТ: що визначити на загальних зборах трудового колективу?

Після того як внесете зміни до ПВТР, видайте наказ

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виробничий календар кадровика на березень 2024

Зустрічайте весну разом із нашим календарем. Тут знайдете правильно розраховану тривалість робочого часу, кількість робочих днів у березні та кадрові звіти. Календар кадровика на березень 2024 — чудовий весняний фон для робочого столу вашого ПК та зручний підкажчик у кадрових справах
535

Виробничий календар 2024

Верховна Рада затвердила Указ Президента, — воєнний стан продовжили на 90 днів. Скачайте виробничий календар на 2024 рік для п’ятиденки та шестиденки, оновлений провідним експертом із трудового законодавства — Оленою Петровською.
84542

Виробничий календар кадровика на лютий 2024

Виробничий календар на лютий 2024 року — це професійна шпаргалка, яскравий фон для комп’ютера та зручний робочий інструмент для кадровика. Календар не тільки допоможе правильно розрахувати норму робочого часу у лютому 2024 року, а й надихне на роботу своєю красою та естетичністю
8539

Вихідні 2024

Календар на 2024 рік зі святами —корисна та важлива річ для кадровика. Нагадаємо, що вихідні дні 2024 дещо були змінені. У статті — повний список святкових днів 2024.
20039

Виробничий календар на січень 2024

Перший місяць нового року буває складним, адже після свят не завжди можна швидко повернутися у звичний робочий режим. Наші експерти підготували для вас розрахунок норми робочого часу у січні 2024, список обов’язкових кадрових звітів, аби ви зекономили свої сили
4569