Стажування працівника на іншому підприємстві

274
Автор
керівник експертної групи Експертус Кадри

Запитання

Чи можна провести підвищення кваліфікації працівника зі стажуванням на іншому підприємстві?

Відповідь

Стажування керівників, професіоналів і фахівців — один із видів професійного навчання працівників (абз. 5 п. 2.2 розділу II Положення про професійне навчання працівників на виробництві, затвердженого наказом МОН, Мінсоцполітики від 26.03.2001 № 127/151; далі — Положення № 127/151). 

Роботодавець може організувати формальне та неформальне професійне навчання працівників: 

  • формальне — відповідно до вимог стандартів професійної/професійно-технічної освіти, типових навчальних планів і програм, освітніх програм, стандартів вищої освіти у закладі освіти або безпосередньо в роботодавця; 
  • неформальне — без обмежень щодо місця набуття, строків та форми навчання. 

Якщо плануєте підвищити кваліфікацію працівника не на вашому підприємстві та не в закладі освіти, то йдеться про неформальне навчання. 

Для того щоб організувати стажування на іншому підприємстві, роботодавець: 

  • затверджує план стажування; 
  • укладає з підприємством договір на стажування; 
  • направляє працівника на стажування. 

На час стажування роботодавець забезпечує працівнику гарантії як для працівників, яких направляють підвищувати кваліфікацію. 

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Стажування для студентів: як оформити

Стажування студентів на підприємстві — це можливість здобути практичний досвід за майбутньою професією. Які особливості оформлення стажування, укладення договору та оплати необхідно знати кадровику й роботодавцю, роз’яснюємо у статті.
6283

Стажування на робочому місці до оформлення трудових відносин — не правомірно

Нині на ринку праці нерідко трапляється, що роботодавець, щоб застрахувати себе від небажаних наслідків, проводить стажування працівників перед оформленням на роботу. Проте це — не правомірно. Є законний шлях перевірити, чи відповідає працівник займаній посаді.
73639

Стажування та допуск до роботи підвищеної небезпеки

Стажування — це набуття особою практичного досвіду виконання виробничих завдань і обов’язків на робочому місці організації після теоретичної підготовки до початку самостійної роботи під безпосереднім керівництвом досвідченого фахівця.
26587