Відповіді на запитання за темою Відпустка для догляду за дитиною

Бабуся в «декреті»: звільнення в разі закінчення строку трудового договору
У відпустку для догляду за дитиною до трьох років пішла бабуся. Відпустка ще триває, але у працівниці закінчується строк трудового договору. Правомірно звільнити її з цієї підстави чи ні?
892
Оформлення е-лікарняного з вагітності та пологів, поки працівниця «в декреті»
Працівниця, що завагітніла під час відпустки для догляду за дитиною, не може оформити е-лікарняний через помилку системи. Чи потрібно на один день звільняти і знову приймати строковика, що працює на її місці,, щоб працівниця у цей день вийшла на роботу, аби після цього оформити відпустку з вагітності та пологів?
1128
Відпустка за власний рахунок для догляду за дитиною віком до 14 років після закінчення навчального року, але продовження карантину
Чи можна продовжувати чи надавати відпустку без збереження зарплати відповідно до статті 25 Закону про відпустки, якщо навчальний рік закінчився, а карантин продовжили до 31 липня?
3079