Звіряння списків військового обліку: розбираємо тему від початку до кінця

Теми:
Помилки, поради, приклади — аналізуємо в одному матеріалі

image34

Як спланувати та провести звіряння в умовах воєнного стану

Відповідальні за ведення військового обліку повинні регулярно звіряти списки персонального військового обліку. Цей процес ще й поділяється на:

  • «внутрішнє» — із записами у військово-облікових документах працівників;
  • «зовнішнє» — з обліковими документами відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК), органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки, в яких працівники перебувають на військовому обліку.

При цьому деякі спекти не врегульовані законодавством. Так, немає чіткого визначення щодо того, скільки разів на рік потрібно звіряти дані, в якій формі складати та як затверджувати графік звіряння тощо. Тож перед відповідальними за військовий облік може постати низка питань, на які доведеться шукати відповіді самостійно. Щоб уникнути помилок, ми радимо скористатися порадами експертів

Спеціалісти Цифрового видавництва Експертус також підкажуть, що робити з такими життєвими викликами, як відсутність працівників у день звіряння через дистанційну роботу, хворобу, відпустки або відрядження.

Окремим важливим аспектом є взаємодія з територіальними центрами комплектування. 

 

Також у консультації ви зможете дізнатися, як спростити процес звіряння, виправити виявлені помилки, а також знайдете готові зразки для роботи.

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5487

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41186

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19226

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96921

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26038

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді