Міністерство цифрової трансформації оголосило про оновлення порталу Державної служби статистики.
Кадрові звіти — 2023
В уряді назвали такі переваги нового сайту:
- зберігання інформації в єдиній системі (а не в окремих файлах, як раніше) — це пришвидшить пошук інформації;
- інструмент «Банк даних» — це дозволить працювати з графіками та таблицями;
- інтерактивні дашборди, де відображатимуться найважливіші показники;
- зручні формати для скачування (SDMX-CSV);
- календар оприлюднення статистичної інформації та графік подання звітності.
Усі ці зміни мають допомогти краще працювати з даними, також більш зручний сервіс зробить інформацію доступнішою. Також в уряді розраховують, що респонденти зможуть краще планувати подання звітів до Державної служби статистики.
У Мінцифри повідомили, що бета-тестування порталу у закритому форматі вже почалося. До тестування долучилися представники бізнесу, громадськості та державних органів. Після цього відбудуться вдосконалення та презентація готового сайту.
За матеріалами Міністерства цифрової трансформації
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.