Мобілізований працівник у графіку відпусток на 2019 рік

Обов’язок роботодавця наприкінці року — розпланувати час відпочинку працівників. Але, окрім тих працівників, що нині фактично працюють, є й ті, зокрема, хто мобілізований. Чи включати цих працівників до графіка відпусток у 2019 році?

Статтею 119 КЗпП гарантовано збереження робочого місця працівника, якого призвано на військову службу у зв’язку з мобілізацією. На час служби працівника увільняють від роботи.

Відрізняйте «звільнення з роботи» від «увільнення від роботи»


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


Час проходження військової служби у зв’язку з мобілізацією зараховується до стажу, що дає право на щорічну основну відпустку.

Складаючи графік відпусток на 2019 рік, неможливо визначити наперед час військової служби у зв’язку з мобілізацією, оскільки працівник може продовжити служити на умовах контракту. Тому планувати на наступний рік відпустку такого працівника — недоцільно.

7 кроків, щоб упровадити графік відпусток ➦ СКАЧАТИ пам’ятку

Коли працівника буде демобілізовано, і він повернеться до роботи, слід вирішити з ним період відпустки. Відтак оформити доповнення до графіка відпусток.

Чи реєструвати на підприємстві листки непрацездатності?

Мобілізований працівник у графіку відпусток на 2019 рік
Ірина Житковаголовний редактор Експертус Кадри
Законодавство не зобов’язує роботодавця реєструвати листки непрацездатності. Керуйтеся загальними нормами діловодства.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді