Графік відпусток на 2019 рік

На пальму першості в кадровій роботі наприкінці календарного року заслуговує складання графіка відпусток. Справа — не з простих. Запитань викликає завжди безліч. Відповіді на найчастіші — знайдете у статті.

Графік відпусток на 2022 рік

Графік відпусток — це локальний акт установи, за допомогою якого розподіляють час відпусток у майбутньому році між працівникам.


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


Строк складання графіка відпусток 2019

Граничний строк затвердження графіка відпусток на 2019 рік — 5 січня 2019 року.

Експертна порада!

Затвердити графік відпусток на 2019 рік до 19.12.2018.

Немало працівників бажають влаштувати собі різдвяні канікули, тобто піти у відпустку на період різдвяних свят — із 2 по 6 січня 2019-го. Щоб не порушити правило щодо письмового повідомлення працівника про початок відпустки за два тижні, графік відпусток потрібно затвердити до 19 грудня 2018 року.

Як зазначати періоди відпусток у графіку відпусток 2019?

Мінзарплата та мінімальний оклад у штатному розписі 2019

Графік відпусток на 2019 рік
Ольга Догадінапровідний експерт Експертус Кадри
Закон «Про Державний бюджет України на 2019 рік» збільшив мінімальну зарплату та прожитковий мінімум. Наслідок — зростає розмір мінімального посадового окладу.

Форма графіка відпусток 2019

Форму графіка відпусток законодавством не унормовано. Роботодавець має самостійно розробити бланк графіка відпусток на 2019 рік та затвердити його інструкцією з діловодства або наказом про складання графіка відпусток. Допоможе вам в цьому рекомендована експертна форма графіка відпусток на 2019 рік.

Графік відпусток 2019СКАЧАТИ ЗРАЗОК

Графік відпусток на 2019 рік

Відео до теми «Графік відпусток на 2019 рік: складіть без помилок»

Графік відпусток на 2019 рік

Переглянути відео

Які відпустки планувати графіком відпусток на 2019 рік

До графіка відпусток слід включати щорічну основну та щорічні додаткові відпустки.

Закон не вимагає включати до графіка відпусток додаткові оплачувані відпустки:

Проте, щоб забезпечити безперебійну роботу підприємства та уникнути непорозумінь між працівниками підрозділу, ці відпустки також слід запланувати на 2019 рік.

Відповідальність за відсутність графіка відпусток у 2019 році

Щоб не дісталося на горіхи від перевіряльників, підготуйтеся заздалегідь. Адже відсутність графіка відпусток 2019 — «порушення інших вимог трудового законодавства». Штраф на підприємство — у розмірі мінімальної зарплати. Адмінвідповідальність — штраф на посадову особу в розмірі 510-1700 грн.

Штрафи на роботодавців із 2019 року зростуть

За порушення Закону про відпустки посадову особу також може бути притягнуто до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді