Статті за темою Робота за сумісництвом

Сумісництво: особливості роботи й оформлення
Робота за сумісництвом є правом працівників підприємств, установ, організацій. Сумісництво — це вид організації праці. Які особливості має робота по сумісництву? Як регулює сумісництво КЗПП України? Чи можлива робота за сумісництвом на різних підприємствах? Як здійснюється оплата праці за сумісництвом? Відповіді на ці питання, особливості прийняття за сумісництвом працівника та специфіка оформлення за сумісництвом — у статті.
226609
Внутрішнє сумісництво: наказ, особова картка, облік робочого часу
З листа до редакції: «Декілька років тому ми дозволили жінці-лаборанту працювати у вільний від основної роботи час за внутрішнім сумісництвом у тій же лабораторії прибиральником виробничих приміщень. За таку роботу ми доплачували їй 50% окладу прибиральника. Зараз ця працівниця вирішила відмовитися від роботи прибиральника. Який слід видати наказ? Оскільки раніше було видано наказ про дозвіл працювати за сумісництвом, то тепер маємо написати «не дозволяємо надалі працювати»? Чи як правильно?»
70776
«Переведення» з сумісництва на основне місце роботи
Якщо необхідно оформити для працівника зміну роботи за сумісництвом на основне місце роботи, кадровики нерідко припускаються помилки, оформлюючи такий перехід як переведення. А як же правильно оформити таку процедуру?
31894
Відпустка за сумісництвом: тривалість, види та порядок надання
Законодавство гарантує право сумісникам отримувати щорічну відпустку і за основним місцем роботи, і за сумісництвом. Який порядок надання відпустки суміснику, чи можлива відпустка за сумісництвом на одному підприємстві, чи вносити сумісників до графіка відпусток, чи передбачає законодавство відпустку на дітей суміснику — розкажемо у статті.
61686
Прийняття на роботу за сумісництвом: форма наказу
Укладення трудового договору, зокрема при прийнятті на роботу за сумісництвом, оформлюють наказом про прийняття працівника на роботу. Скачайте зразок наказу, оформлений за вимогами ДСТУ.
132952
Сумісництво та суміщення: принципова різниця, яку необхідно врахувати
Сумісництво і суміщення професій і посад є досить проблемним питанням для працівників кадрових служб. Нерідко сумісництво та суміщення в трудовому праві плутають або, ще гірше, ототожнюють їх. У статті ви знайдете все про сумісництво і суміщення, порівняльна характеристика яких є дуже важливою. Отже, сумісництво і суміщення: в чому різниця?
99435
Наказ про звільнення сумісника
Звільнення з роботи працівника-сумісника здійснюється за наявності загальних підстав, передбачених законодавством.
73010
Трудовий договір про роботу за сумісництвом: укладаємо правильно
Працівник має право укладати трудовий договір як і в одній, так і в декількох установах, організаціях одночасно. Таке право передбачає частина 2 статті 21 КЗпП. Тому працівник, окрім основного трудового договору, має можливість укласи і трудовий договір про роботу за сумісництвом.
65703
Види відпусток для сумісників
Сумісники мають право на щорічні відпустки так само, як і основні працівники. А чи можуть вони скористатися додатковими відпустками? Роздрукуйте Пам’ятку та користуйтеся у роботі
20929
Робота за сумісництвом державних службовців: зміни у законодавстві
Нещодавно у законодавство внесли зміни, які регулюють право на сумісництво. Наші фахівці підготували актуальний матеріал, в якому ви знайдете відповіді на питання про максимальну тривалість роботи за сумісництвом держслужбовців, порядок звільнення з роботи та порядок оформлення роботи за сумісництвом
42027