Статті за темою Робота за сумісництвом

Відпустка за сумісництвом: тривалість, види та порядок надання
Законодавство гарантує право сумісникам отримувати щорічну відпустку і за основним місцем роботи, і за сумісництвом. Який порядок надання відпустки суміснику, чи можлива відпустка за сумісництвом на одному підприємстві, чи вносити сумісників до графіка відпусток, чи передбачає законодавство відпустку на дітей суміснику — розкажемо у статті.
57692
Прийняття на роботу за сумісництвом: форма наказу
Укладення трудового договору, зокрема при прийнятті на роботу за сумісництвом, оформлюють наказом про прийняття працівника на роботу. Скачайте зразок наказу, оформлений за вимогами ДСТУ.
118234
Сумісництво та суміщення: принципова різниця, яку необхідно врахувати
Сумісництво і суміщення професій і посад є досить проблемним питанням для працівників кадрових служб. Нерідко сумісництво та суміщення в трудовому праві плутають або, ще гірше, ототожнюють їх. У статті ви знайдете все про сумісництво і суміщення, порівняльна характеристика яких є дуже важливою. Отже, сумісництво і суміщення: в чому різниця?
87378
Наказ про звільнення сумісника
Звільнення з роботи працівника-сумісника здійснюється за наявності загальних підстав, передбачених законодавством.
67941
Сумісництво: особливості роботи й оформлення
Робота за сумісництвом є правом працівників підприємств, установ, організацій. Сумісництво — це вид організації праці. Які особливості роботи за сумісництвом, специфіка оплати праці сумісників, роз’яснюємо у статті.
218547
Трудовий договір про роботу за сумісництвом: укладаємо правильно
Працівник має право укладати трудовий договір як і в одній, так і в декількох установах, організаціях одночасно. Таке право передбачає частина 2 статті 21 КЗпП. Тому працівник, окрім основного трудового договору, має можливість укласи і трудовий договір про роботу за сумісництвом.
62469
Види відпусток для сумісників
Сумісники мають право на щорічні відпустки так само, як і основні працівники. А чи можуть вони скористатися додатковими відпустками? Роздрукуйте Пам’ятку та користуйтеся у роботі
20276
Робота за сумісництвом державних службовців: зміни у законодавстві
Нещодавно у законодавство внесли зміни, які регулюють право на сумісництво. Наші фахівці підготували актуальний матеріал, в якому ви знайдете відповіді на питання про максимальну тривалість роботи за сумісництвом держслужбовців, порядок звільнення з роботи та порядок оформлення роботи за сумісництвом
39420
Оформлення особової справи та особової картки при прийнятті на роботу сумісника
Особові картки П-2 та особові справи — є обов’язковими обліковими документами, які оформлюють на кожного працівника при прийнятті на роботу. На працівників-сумісників ці документи теж слід оформлювати, проте з певними нюансами. Про них розкажемо у статті.
27326
Табель робочого часу та табельний номер сумісника
Окрім основної роботи, трудове право дозволяє укладати трудові договори про роботу за сумісництвом. У статті розглянемо, як обліковувати робочий час сумісників, а саме — чи заводити окремі табелі робочого часу та табельні номери?
13432