Види відпусток для сумісників

UA RU
Сумісники мають право на щорічні відпустки так само, як і основні працівники. А чи можуть вони скористатися додатковими відпустками? Роздрукуйте Пам’ятку та користуйтеся у роботі

Сумісник не може отримати оплачувану творчу відпустку або у зв`язку із навчанням. Але це не вичерпний перелік. Експерти Експертус Кадри розробили для вас зручну Пам’ятку, в якій наведено перелік відпусток, на які мають право основні працівники та сумісники.

Ірина Житкова керівник групи експертів Експертус Кадри
Питання про відпустки сумісникам — лідери серед запитів кадровиків. Настанови з цих відпусток розкидані у різних нормативних актах. У матеріалі вони зібрані в один довідник для вас.

 

Відпустки, на які мають право основні працівники та сумісники

Види відпусткок для сумісників

 

РОЗГОРНУТИ ПОВНІСТЮ

 зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді