Законодавством не передбачено постійного підтвердження чи повторного подання інформації про потребу в робочій силі у разі тривалого неукомплектування вакансій. Перед тим, як видати зареєстрованому безробітному направлення на працевлаштування, працівники центру зайнятості мають уточнити у роботодавця актуальність вакансії.
Державна служба зайнятості в листі від 14.09.2016 № ДЦ-01-6415/0/616 нагадала, що роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про попит на робочу силу (вакансії) (п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI.
Механізм подання інформації про попит на робочу силу визначено Порядком подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» (далі — Форма № 3-ПН), затвердженим наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316 (далі — Порядок № 316).
Форма № 3-ПН подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше 10-ти робочих днів з дати відкриття вакансій (п. 2.1 Порядку № 316).
Для журналу реєстрації кадрових наказів немає типової форми. Скористайтеся формою та зразком заповнення від наших експертів
Скачайте форму звіту № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці».
Кадрові звіти 2025 року є важливою частиною управлінського обліку на підприємствах і допомагають моніторити та аналізувати різні аспекти управління персоналом. Які кадрові звіти складати у 2025 році та як це робити — читайте у статті.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Розробка інструкції з діловодства — тяжка та кропітка справа. Експерти підготували зразок наказу, який допоможе затвердити та ввести в дію інструкцію.