Нове програмне забезпечення для зчитування інформації з ID-паспорта

Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» оприлюднило нові версії програмного забезпечення UAID Reader, призначеного для зчитування інформації з безконтактного електронного носія паспорту громадянина України у формі картки

До складу програмного комплексу входять:

  • програмне забезпечення UAPass для платформ Windows (починаючи з ХР) за допомогою якого здійснюється підключення та використання периферійних пристроїв–зчитувачів ID-документів, аутентифікацію користувача, а також зчитування даних з безконтактного електронного носія;
  • програмне забезпечення UAID READER для платформ Windows (починаючи з 7 версії) та Android, за допомогою якого можна здійснити зчитування персональних та біометричних даних, які зберігаються на безконтактному електронному носію паспорта, забезпечити взаємодію зі зчитувачами ID-документів, здійснити авторизацію , змінити або розблокувати захисні коди;
  • Java-бібліотека, призначена для використання при розробці власних програмних продуктів з функціями отримання груп даних, фотографії особи, фотографії підпису з безконтактного електронного носія.

Завантажити програмне забезпечення UAID Reader, а також інструкції з його використання можна з офіційного веб-сайту ДП «Поліграфічний комбінат «Україна.

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5487

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41186

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19226

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96921

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26038

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді