Правління ФСС прийняло рішення про підвищення з 01.03.2017 допомоги на поховання застрахованих осіб (крім потерпілих на виробництві) — до 4100 грн.
Читайте також:
08.02.2017 відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України, на якому розглядалися і були прийняті рішення стосовно:
- внесення змін до Статуту Фонду соціального страхування України;
- затвердження граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України;
- структури органів Фонду та створення робочих органів;
- умови оплати праці та схеми посадових окладів працівників органів Фонду;
- встановлення розміру допомоги на поховання;
- схвалення проекту бюджету Фонду соціального страхування України на 2017 рік та інші.
Так, протягом останніх 5 років розмір допомоги на поховання для застрахованих осіб не переглядався та становив 2200 грн, що зважаючи на ріст цін на товари та послуги — не відповідає вимогам часу. Тому Правлінням ФСС прийнято рішення про підвищення з 01.03.2017 допомоги на поховання застрахованих осіб (крім потерпілих на виробництві) до 4100 грн.
За інформацією Федерації професійних спілок України
Якщо працівник здає кров, тим паче, від початку російської війни проти України необхідність донорської крові значно виросла, кадровик не залишиться осторонь. По-перше, це соціально важлива справа, а добрі справи заслуговують на підтримку. По-друге, законодавство зобов’язує роботодавця забезпечувати гарантії донору
Кадровик переживає з працівниками безліч подій з їхнього життя. Якщо працівник звернувся за допомогою на поховання члена сім’ї або, навпаки, родичі працівника прийшли з сумною звісткою, будьте готові оформити допомогу, надавши при цьому зразок заяви на матеріальну допомогу на поховання та роз’яснити особливості одержання такої допомоги
Основною умовою виплати матеріальної допомоги на оздоровлення працівнику є отримання ним щорічної основної відпустки чи її частини.
Для того, щоб отримати матеріальну допомогу на оздоровлення, потрібно взяти свою щорічну відпустку (або її частину). Матеріальна допомога на оздоровлення надається окремим категоріям працівників. Кому та як оформити матеріальну допомогу на оздоровлення, чи виплачувати таку допомогу під час воєнного стану? Відповідь на ці та інші запитання щодо надання матеріальної допомоги на оздоровлення знайдете у статті.
Надання матеріальної допомоги на оздоровлення на законодавчому рівні регламентовано тільки для підприємств, установ та організацій, які фінансують з бюджету. Недержавні підприємства можуть врегулювати це питання у колдоговорі.