Визначено умови оплати держслужбовців судових органів

Затверджено схему посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці.

Постановою КМУ Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя від 24.05.2017 № 358 визначено:

  • схему посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці;
  • схему посадових окладів працівників Національної школи суддів України;
  • розміри посадових окладів працівників патронатних служб у системі правосуддя.

Серед державних службовців органів та установ системи правосуддя найнижчий посадовий оклад у спеціаліста (судового розпорядника, секретаря суду). Причому посадовий оклад спеціаліста місцевого загального суду (9 група оплати праці), що має коефіцієнт 1, становить 2000 грн, спеціаліста апеляційного (окружного адміністративного, господарського) суду, територіальних управлінь ДСА — 2750 грн (коефіцієнт 1,38), а спеціаліста Вищої ради правосуддя, ВСУ, вищого спеціалізованого суду, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, ДСА — 4200 грн (коефіцієнт 2,1).

Читайте також:

Натомість посадові оклади патронатної служби судових органів вищі. Так, посадовий оклад помічника судді місцевого загального суду становить 6063 грн, помічника судді апеляційного (окружного адміністративного, господарського) суду — 7579 грн, помічника судді Вищої ради правосуддя, Конституційного Суду України, ВСУ, вищого спеціалізованого суду, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, ДСА — 10610 грн.

Суттєво підвищено посадові оклади керівників апаратів судів (1 група оплати праці):

  • посадовий оклад керівника апарату місцевого загального суду — 7600 (коефіцієнт 3,8);
  • посадовий оклад керівника апарату апеляційного (окружного адміністративного, господарського) суду, територіальних управлінь ДСА — 9400 грн (коефіцієнт 4,7);
  • посадовий оклад керівника апарату Вищої ради правосуддя, ВСУ, вищого спеціалізованого суду, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, ДСА — 13 000 грн (коефіцієнт 6,5).

Ольга Догадіна,
експерт Експертус Кадри

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5491

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41207

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19242

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96943

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26046

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді