Уряд надає додаткове стимулювання випускникам вишів, які працюватимуть в закладах освіти
Взірцева колекція документів:
КМУ постановою від 10.07.2019 № 597 уніс зміни до постанови від 26.09.2006 № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів», що передбачають грошову допомогу випускникам вишів.
Допомогу надаватимуть випускникам, які:
- здобули освіту за рівнем молодшого спеціаліста, ступінь молодшого бакалавра, бакалавра або магістра спеціальностей галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра іншої спеціальності і галузі знань;
- уклали договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти.
При цьому строк договору на роботу в закладах освіти має бути не менш як три роки.
Порядок надання одноразової грошової допомоги затверджує Міністерство освіти та науки.
Розмір допомоги становитиме п’ятикратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, установлений на 1 січня календарного року. В 2019 році сума допомоги — 9605 грн.
Укладення будь-якого трудового договору оформлюємо наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про прийняття працівника на роботу.
Під час прийняття на сезонну роботу, працівник має насамперед написати заяву. Обов’язково у такій заяві потрібно вказати про сезонний характер роботи.
Трудовим законодавством передбачено можливість працевлаштовувати працівників на сезон. Однак, трудовий договір з сезонними працівниками викликає низку питань у роботодавців. Як оформити трудові відносини із сезонними працівниками? Як має виглядати трудовий договір з тимчасовими працівниками (зразок)? Відповіді на ці питання та всі секрети укладення трудових договорів із сезонними працівниками — у статті.
Сезонна робота — це одна з найбільш поширених форм працевлаштування в різних сферах діяльності, таких як сільське господарство, будівництво, туризм, роздрібна торгівля та інші. Вона є чудовою можливістю для працівників знайти тимчасову зайнятість, а для роботодавців — вирішити питання з підвищеною потребою у працівниках у пік сезону. Однак процес найму сезонних працівників має свої особливості, а відпустка на сезонній роботі викликає низку питань. Усе про оформлення відпустки сезонним працівникам – у статті.
КМУ від 28.03.1997 № 278 визначає сезонні галузі та сезонні роботи