Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook афішував три варіанти інтерфейсу майбутніх електронних паспортів.

Головне в лютому ➤
Отримати в мобільний додаток цифровий документ зможуть власники біометричних закордонних паспортів та ID-карток.
Як і де безкоштовно отримати кваліфікований електронний підпис на id-картку
М. Федоров підкреслив: «За допомогою паспорта в смартфоні у нас з вами буде можливість пересуватися країною на потягах та літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки (і ще багато життєвих ситуацій)».
На електронному паспорті, як і на водійському посвідченні, буде встановлено QR-код для перевірки дійсності документа.
Як подати документи для оформлення пенсії за віком до ПФУ через інтернет
Міністр додав, що всією командою разом з другом та ментором з технологій, Олегом Гороховским, дизайн паспорта довго обговорювали.
Пряма мова: «Нам здається, що найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа. Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском)».
Запропоновані варіанти дизайну:

Висловитись, щодо дизайну електронного паспорта можна під дописом Михайла Федорова.
За інформацією Facebook-сторінки М. Федорова
Укладення будь-якого трудового договору оформлюємо наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про прийняття працівника на роботу.
Під час прийняття на сезонну роботу, працівник має насамперед написати заяву. Обов’язково у такій заяві потрібно вказати про сезонний характер роботи.
Трудовим законодавством передбачено можливість працевлаштовувати працівників на сезон. Однак, трудовий договір з сезонними працівниками викликає низку питань у роботодавців. Як оформити трудові відносини із сезонними працівниками? Як має виглядати трудовий договір з тимчасовими працівниками (зразок)? Відповіді на ці питання та всі секрети укладення трудових договорів із сезонними працівниками — у статті.
Сезонна робота — це одна з найбільш поширених форм працевлаштування в різних сферах діяльності, таких як сільське господарство, будівництво, туризм, роздрібна торгівля та інші. Вона є чудовою можливістю для працівників знайти тимчасову зайнятість, а для роботодавців — вирішити питання з підвищеною потребою у працівниках у пік сезону. Однак процес найму сезонних працівників має свої особливості, а відпустка на сезонній роботі викликає низку питань. Усе про оформлення відпустки сезонним працівникам – у статті.
КМУ від 28.03.1997 № 278 визначає сезонні галузі та сезонні роботи