Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України. Карантин продовжено до 24 квітня

Розпорядження «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» № 338-р затверджено сьогодні.

Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території Україні. Карантин продовжено до 24 квітня


Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

>>> Надзвичайний стан у зв’язку з пандемією: що має знати кадровик

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував: «Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві».

Як запровадити дистанційну роботу

За словами Прем'єр-міністра, режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території Україні. Карантин продовжено до 24 квітня

Також Денис Шмигаль повідомив, що Уряд в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції діє за визначеним планом. Та наразі працює з міжнародними партнерами. Зокрема, вчора був проведений перший телеміст з китайськими лікарями, які поділилися своїм досвідом. Разом з Офісом Президента йде робота для збільшення поставок тестів в Україну.

Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території Україні. Карантин продовжено до 24 квітняЗакон про запобігання коронавірусу: чим допоможе кадровикам

Заступник Міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар призначений керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

Додатково до цього рішення Кабмін постановив:
  • належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
  • залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби;
  • усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;
  • надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

За інформацією Урядового порталу

image55

Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

Особовий листок з обліку кадрів: порядок та зразок заповнення

Особовий листок по обліку кадрів — обов’язкова складова особової справи працівника. Зразок заповнення особового листка з обліку кадрів не має затвердженої законом типової форми. Саме тому у кадровиків виникають питання: що таке особовий листок з обліку кадрів, який бланк доповнення до особового листка з обліку кадрів, хто заповнює особовий листок з обліку кадрів. Щоб не витрачати час, скористайтеся бланком та зразком заповнення.
273056

Перенесення відпустки: коли можливо

Щорічні відпустки надають за графіками. Проте за певних обставин допустимо змінити термін надання відпустки. Чи можна з ініціативи роботодавця перенести щорічну відпустку працівника на інший період? Як надати чорнобильську відпустку за минулі роки? Чи можливе перенесення щорічної відпустки за ініціативою працівника? Які особливості перенесення святкового дня під час відпустки? Відповіді на питання та все про порядок перенесення відпустки — у статті.
37562

Особова картка П-2: як вести

Особова картка — основний обліковий документ працівника. Роботодавець обліковує особовий склад підприємства за допомогою картотеки особових карток.
197275

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді