Не звільняйте працівників під час карантину. Рекомендація КМУ від 25.03.2020

Уряд прийняв рішення, яке має захистити трудові права працівників приватних підприємств та державних службовців в період встановлення обмежувальних заходів у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Не звільняйте працівників під час карантину. Рекомендація КМУ від 25.03.2020

Рішення щодо забезпечення трудових прав громадян на час надзвичайної ситуації та обмежувальних заходів було розроблене за дорученням Прем'єр-міністра України.

Міністр юстиції Денис Малюська прокоментував: «Звертаємо увагу, що за працівниками зберігаються їх трудові права і оплата праці на час обмежувальних заходів, а також роботи з дому. Це стосується як державних службовців, так і працівників приватного сектору».

Як оформляти документи за ДСТУ 4163:2020

За словами Д. Малюська, прийнятим рішенням рекомендовано державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності та державним банкам на час встановлення обмежувальних заходів не допускати звільнення працівників, які виконують роботу вдома, та працівників, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати. А також утриматись від кадрових змін в органах управління.

Штрафи за незаконне звільнення працівників ⇗

За інформацією Урядового порталу

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Звільнення директора товариства

Як оформити звільнення директора товариства, внести правильний запис до трудової книжки про звільнення директора, одержати зразки наказів про виконання обов’язків та про звільнення директора? Пропонуємо скористатися нашими порадами у цій статті
106470

Звільнення за переведенням на інше підприємство

Звільнення за переведенням на роботу на інше підприємство, крім згоди працівника, передбачає домовленість роботодавців. Про порядок звільнення у зв’язку з переведенням та про особливості такого звільнення під час воєнного стану читайте у цій статті
122696

Наказ про звільнення за прогул: зразок

Звільнення працівника на підставі пункту четвертого статті 40 КЗпП — за прогул — оформлюють відповідним наказом. Скачайте зразок наказу про звільнення за прогул без поважних причин, щоб дотримати вимог законодавства з праці та ДСТУ 4163:2020.
50604

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді