Цифрові інструменти для запобігання поширенню COVID-19 використовують Китай, Ізраїль, Польща та інші країни. Міністерство цифрової трансформації вивчило їх досвід та впроваджує електронні застосунки в Україні.

Наступного тижня Мінцифра запустить одразу три інструменти:
- Мобільний додаток для контролю за дотриманням карантину чи самоізоляції
Міністерство запевняє, що не стежитиме за громадянами. Обов’язковий контроль для хворих та добровільний для самоізольованих відбуватиметься шляхом зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID.
Переваги
За допомогою додатка хворі зможуть замовляти продукти та ліки онлайн, повідомляти про стан здоров’я тощо.
Також у «Дії» з’явиться можливість моніторити ймовірні контакти з хворим. Ідея полягає у створенні широкої мережі qr-кодів у магазинах, аптеках, таксі тощо. Маючи додаток Дія, людина добровільно зможете відсканувати код. І через додаток її попередять про можливий контакт з хворим.
Закон про запобігання коронавірусу: чим допоможе кадровикам ➤
- Онлайн-челендж #HackCorona in Ukraine
Мінцифра запускає національний конкурс проєктів та ідей від громадян. Челендж спрямований на боротьбу з епідемією та підтримку українців у період пандемії. Найкращі ідеї будуть реалізовані коштом міжнародної технічної допомоги. До журі конкурсу увійдуть топові українські новатори та представники міжнародних донорів. Долучитися до челенджу може кожен.
- Онлайн-платформа безкоштовних послуг для бізнесу
У період карантину соціально відповідальний бізнес пропонує багато безкоштовних послуг. Міністерство цифрової трансформації планує зібрати всі послуги на одній платформі.
За інформацією Міністерства та Комітету цифрової трансформації України
Що робити працівникам із дітьм? Як організувати дистанційну роботу і табелювати самоізоляцію?
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
Кадрова служба є невід’ємною частиною будь-якої організації. Від її ефективності залежить не тільки правильність оформлення документів, але й загальна продуктивність компанії. Як здійснити аналіз ефективності кадрових процесів та віднайти стратегії для підвищення їх результативності — у статті.