Цифрові інструменти для запобігання поширенню COVID-19 використовують Китай, Ізраїль, Польща та інші країни. Міністерство цифрової трансформації вивчило їх досвід та впроваджує електронні застосунки в Україні.

Наступного тижня Мінцифра запустить одразу три інструменти:
- Мобільний додаток для контролю за дотриманням карантину чи самоізоляції
Міністерство запевняє, що не стежитиме за громадянами. Обов’язковий контроль для хворих та добровільний для самоізольованих відбуватиметься шляхом зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID.
Переваги
За допомогою додатка хворі зможуть замовляти продукти та ліки онлайн, повідомляти про стан здоров’я тощо.
Також у «Дії» з’явиться можливість моніторити ймовірні контакти з хворим. Ідея полягає у створенні широкої мережі qr-кодів у магазинах, аптеках, таксі тощо. Маючи додаток Дія, людина добровільно зможете відсканувати код. І через додаток її попередять про можливий контакт з хворим.
Закон про запобігання коронавірусу: чим допоможе кадровикам ➤
- Онлайн-челендж #HackCorona in Ukraine
Мінцифра запускає національний конкурс проєктів та ідей від громадян. Челендж спрямований на боротьбу з епідемією та підтримку українців у період пандемії. Найкращі ідеї будуть реалізовані коштом міжнародної технічної допомоги. До журі конкурсу увійдуть топові українські новатори та представники міжнародних донорів. Долучитися до челенджу може кожен.
- Онлайн-платформа безкоштовних послуг для бізнесу
У період карантину соціально відповідальний бізнес пропонує багато безкоштовних послуг. Міністерство цифрової трансформації планує зібрати всі послуги на одній платформі.
За інформацією Міністерства та Комітету цифрової трансформації України
Що робити працівникам із дітьм? Як організувати дистанційну роботу і табелювати самоізоляцію?
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.