Мінімальний розмір допомоги з безробіття на час карантину підвищили

Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на оперативному засіданні збільшив розміри допомоги певним категоріям осіб.

Мінімальний розмір допомоги з безробіття на час карантину підвищили

⇛ Основні зміни у законодавстві про працю 2020 ⇚

Фонд прийняв рішення підвищити мінімальний розмір допомоги на випадок безробіття для таких категорій:

  • тим, хто протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної мають страховий стаж менше 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи з окремих підстав Кодексу законів про працю;
  • молоді, яка закінчила або припинила навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і яка потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце;
  • внутрішньо переміщеним особам, які не мають документів, необхідних для надання статусу безробітного.

Таким особам збільшено розмір виплати з 650 грн до 1000 грн на місяць на період карантину та додаткового протягом 1 місяця після його завершення.

Федерація роботодавців України зазначає, що на засіданні наголошувала на потрібності подальшого опрацювання питання здійснення виплати допомоги по частковому безробіттю для роботодавців та необхідності збільшення суми коштів на цей напрям в умовах введеного карантину.

За інформацією Федерації роботодавців України

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
40969

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19169

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96775

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26012

Робота під час повітряної тривоги

Праця під час повітряної тривоги — новий виклик воєнного стану як для працівників, так і для роботодавців. Цей досвід потребує адаптації, гнучкості та розуміння нових реалій. Яка оплата праці під час повітряної тривоги? Як діяти, якщо звучить сигнал повітряна тривога до початку робочого часу? Чи законною є вимога роботодавця працювати під час повітряної тривоги? Відповіді — у статті.
349

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді