Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину. Хто зможе запрацювати з 22 травня?

В Україні спостерігається зниження динаміки захворюваності на COVID-19. Країна переходить до другого етапу адаптивного карантину. В яких регіонах відновлять роботу громадського транспорту? До чого готуватись роботодавцям та найманим працівникам?

Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину. Хто зможе запрацювати з 22 травня?

Наказ про припинення простою після карантину

Кабмін ухвалив рішення про перехід до другого етапу адаптивного карантину з 22 травня року. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду зауважив, що в Україні почалося зниження динаміки захворюваності.

Згідно з рішенням Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям, а саме:

  • нових випадків захворювання на коронавірусну хвороб не більше 12 на 100 тисяч населення;
  • кількості тестувань не менше 12 на 100 тисяч населення;
  • наповненості ліжкомісць не більше 50% в лікарнях,

відновлюється робота громадського транспорту.

З 25 травня мають відновити свою роботу дитячі садки та метрополітен.

«Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо. Ми домовилися, що це буде на початку червня, як тільки епідеміологічна ситуація дозволить це зробити. Наголошую лише за умов, що в усіх областях епідеміологічна ситуація буде дозволяти. При цьому будуть локальні обмеження, рішення щодо яких будуть прийматися спільно з місцевою владою, щоб не експортувати вірус по цілій країні. Це і є модель адаптивного карантину», — наголосив Д. Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що питання відновлення рейсових авіаперевезень і відкриття аеропортів буде розглядатися після 15 червня, коли країни-партнери почнуть відкривати свої кордони. Очільник Уряду пояснив: «Поки аеропорти наших країн-партнерів закриті. Ми ведемо діалог з авіаперевізниками, і поки є спільна позиція, що швидше 15 червня немає сенсу відкривати роботу аеропортів».

За інформацією Урядового порталу

image20

Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

Особовий листок з обліку кадрів: порядок та зразок заповнення

Особовий листок по обліку кадрів — обов’язкова складова особової справи працівника. Зразок заповнення особового листка з обліку кадрів не має затвердженої законом типової форми. Саме тому у кадровиків виникають питання: що таке особовий листок з обліку кадрів, який бланк доповнення до особового листка з обліку кадрів, хто заповнює особовий листок з обліку кадрів. Щоб не витрачати час, скористайтеся бланком та зразком заповнення.
273034

Перенесення відпустки: коли можливо

Щорічні відпустки надають за графіками. Проте за певних обставин допустимо змінити термін надання відпустки. Чи можна з ініціативи роботодавця перенести щорічну відпустку працівника на інший період? Як надати чорнобильську відпустку за минулі роки? Чи можливе перенесення щорічної відпустки за ініціативою працівника? Які особливості перенесення святкового дня під час відпустки? Відповіді на питання та все про порядок перенесення відпустки — у статті.
37545

Особова картка П-2: як вести

Особова картка — основний обліковий документ працівника. Роботодавець обліковує особовий склад підприємства за допомогою картотеки особових карток.
197177

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді