Як підписати електронний документ в додатку «Дія»?

Послуга — безкоштовна, реєстрація в додатку не обов’язкова. Документ підпишете за 3 хвилини.

Як підписати електронний документ в додатку «Дія»?

⇛ Де і як отримати КЕП ⇚

22.04.2020 в «Дії» запровадили новий сервіс, який дозволяє швидко та без реєстрації підписати електронний документ.

Наразі розробники додатково підготували відповіді на поширенні запитання користувачів цієї послуги та розмістили короткий опис послуги.

Для того, щоб підписати електронний документ, необхідно його завантажити в додаток та накласти електронний підпис на нього без авторизації на порталі.

Розробники зауважують, що зміст документа нікуди не передають. Він залишається у браузері, тому конфіденційність не порушена.

За інформацією порталу «Дія»

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронні документи та електронний підпис

Електронні документи поступово витісняють паперові та все частіше використовуються у діяльності працівників кадрової служби. Однак, на сьогодні виникає низка питань щодо їх оформлення: як зробити електронний підпис, як накласти електронний підпис на документ, яку юридичну силу має документ, підписаний електронним цифровим підписом. Ця стаття допоможе не припуститися помилок і запровадити електронний документообіг за вимогами чинного законодавства.
4658

Електронний документообіг: від створення до зберігання документів підприємства

Електронний документообіг в Україні вже довів свої переваги. Наразі все більше підприємств переходять на цю форму документування. Тож розглядаємо особливості формування та зберігання електронних документів з урахуванням змін у законодавстві.
26571

Як технічно організувати дистанційну роботу

Більшість підприємств працюють в особливому режимі. Щоб запобігти поширенню інфекційного захворювання, багатьох працівників перевели на віддалену роботу. Які сервіси допоможуть налагодити роботу з дому, — з’ясуєте у статті.
3698

5 головних помилок при формуванні справ у листуванні

Колеги, які ігнорують різноманітність носіїв листів і не враховують їх особливостей, мають проблеми з формуванням справ. Дізнайтеся 5 типових помилок, які допускають секретарі, та їх наслідки. А головне — довідайтесь, як їх виправити.
5587

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді