200 тисяч робочих місць збережено завдяки програмі по частковому безробіттю на період карантину

Наразі 216 тис. працівників, з яких більше ніж 71 тис. — ФОПи, отримують допомогу по частковому безробіттю.

200 тисяч робочих місць збережено завдяки програмі по частковому безробіттю на період карантину

Які документи подати для отримання допомоги по частковому безробіттю

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі каналу «Прямий» заявив: «Останні 2 тижні ми бачимо, що кількість безробітних не збільшується. Програми, ініційовані Урядом, дійсно працюють і показують результат. Так, з періоду початку коронавірусу, тобто з середини березня, вже працевлаштовано лише через фонди зайнятості, не кажучи про такі державні компанії як «Укравтодор» , «Укрпошта», більше 150 тис. людей. Ще 200 тис. робочих місць вдалося зберегти завдяки програмі по частковому безробіттю», - зазначив Ігор Петрашко.

За інформацією Мінекономіки, станом на 24 червня до центрів зайнятості подано 136,5 тис. пакетів документів, з них понад 114 тис. — від ФОПів, які є застрахованими особами. Вже прийнято понад 87 тис. рішень для здійснення виплат майже 216 тис. працівникам, з яких більше 71 тис. — ФОПи.

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
6965

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
48002

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
24678

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
107100

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
251420

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді