Державна служба статистики України затвердила форму нового звіту № 3-борг (місячна) «Звіт про заборгованість з оплати праці». Хто і коли має його подавати?
Нова форма звітності затверджена наказом Держстату від 21.07.2020 №222.
Починаючи зі звіту за січень 2021 року Держстат вимагатиме подання нової форми № 3-борг (місячна) «Звіт про заборгованість з оплати праці».
Уряд зменшив перелік підстав для перевірки інспектором праці
Поширять форму № 3-борг (місячна) на юридичних осіб відповідно до затвердженої методології.
Зверніть увагу, що подаватимуть Звіт про заборгованість з оплати праці не тільки роботодавці з наявними боргами. У Розділі 1 «Інформація про відсутність заборгованості з оплати праці» міститься рядок «На підприємстві (установі, організації) відсутня заборгованість з виплати заробітної плати та з виплат у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю (якщо у графі 1 є позначка «V», то звіт далі не заповнюється)».
Тобто заповнити і подати цю форму можуть усі роботодавці, від кого Держстат захоче її отримати.
За інформацією ЛІГА:ЗАКОН
Кадрові звіти 2025 — важлива частина управлінського обліку на підприємствах. Вони допомагають моніторити та аналізувати різні аспекти управління персоналом.
Для журналу реєстрації кадрових наказів немає типової форми. Скористайтеся формою та зразком заповнення від наших експертів
Скачайте форму звіту № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці».
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Розробка інструкції з діловодства — тяжка та кропітка справа. Експерти підготували зразок наказу, який допоможе затвердити та ввести в дію інструкцію.