До 01.02.2021 юридичні особи з чисельністю штатних працівників більше 8-ми мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік.
Наступного понеділка, 01.02.2021, останній день прийому Звіту про квоту за 2020 рік.
Стаття допоможе правильно розрахувати показники та заповнити лише потрібні графи звіту про працівників із додатковими гарантіями зайнятості. Скористайтеся електронним калькулятором від «Кадровик-01» — він пришвидшить роботу над звітом в рази
Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані виконувати норматив працевлаштування категорій громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 зазначеного Закону, у розмірі:
Розмір | Чисельністю штатних працівників |
5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік | понад 20 осіб |
не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників | від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років |
Зразок звіту про квоту за 2020 рік
Скачати зразок
За невиконання зазначеної квоти з роботодавця буде стягнуто штраф за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні, у межах відповідної квоти в двократному розмірі МЗП, встановленої на момент порушення.
За матеріалами Державного центру зайнятості
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Розробка інструкції з діловодства — тяжка та кропітка справа. Експерти підготували зразок наказу, який допоможе затвердити та ввести в дію інструкцію.
Кадрові звіти 2025 року є важливою частиною управлінського обліку на підприємствах і допомагають моніторити та аналізувати різні аспекти управління персоналом. Які кадрові звіти складати у 2025 році та як це робити — читайте у статті.
Особова картка — основний обліковий документ будь-якого працівника. Для зручності ведення документації затверджена типова форма П-2 (особова картка працівника), що є прикладом уніфікації первинного обліку. Для чого потрібна форма П-2? Які особливості заповнення передбачає бланк П-2 (особова картка працівника)? Чи заповнюється картка П-2 для сумісників? Відповіді на ці питання — у статті.
Які кадрові звіти складати у 2024 році?