Бронювання працівників: алгоритм з урахуванням останніх змін
За словами державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктора Канцурака, продовжити відстрочку від мобілізації працівників агросектору необхідно, щоб забезпечити продовольчу безпеку держави.
«Бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу є край важливим для завершення сільськогосподарських польових робіт. В листопаді уже завершиться відстрочка від призову відповідно до наказів, які були видані в травні 2022 року та березні—квітні 2022 року. Мінагрополітики підтримує агросектор і до прийняття необхідного законопроекту вважає необхідним пролонгувати уже видані бронювання», — зазначив Канцурак.
З огляду на це важливо прийняти урядовий законопроєкт про внесення змін до Закону України № 7687 «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації на воєнний час, а на період його затвердження та врегулювання оновленої процедури бронювання — повторно продовжити на два місяці строк дії відстрочки від мобілізації.
Мінагрополітики нагадує, що з 14 жовтня бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу здійснюють лише через кабінет запитів на бронювання.
Підвищення кваліфікації онлайн ➤ Організація кадрової роботи з дотриманням змін у законодавстві ➤ Оптимізація витрат на персонал без зауважень при перевірці ➤ Проведення кадрового самоаудиту та виправлення помилок
За матеріалами Мінагрополітики