Старт навчання з військового обліку за програмою, погодженою Генштабом

Отримайте документ, що підтвердить проходження обов’язкового підвищення кваліфікації

Старт навчання з військового обліку за програмою, погодженою Генштабом

З 5 січня 2023 року особи, відповідальні за ведення військового обліку, зобов’язані підвищувати кваліфікацію за програмою, погодженою Генштабом ЗСУ. Першим, що вас запитають під час перевірки: «Чи маєте документ, що підтверджує таке навчання від вищого навчального закладу?».

Чи є в Україні програми, які вже погодив Генштаб?

Так. Одна з перших програм, яку погодив Генштаб, – «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування». По завершенню учні отримують документ, що підтверджує підвищення кваліфікації від Національного Юридичного Університету ім. Ярослава Мудрого.

Старт навчання з військового обліку за програмою, погодженою Генштабом Для того щоб встигнути зареєструватися на навчання, телефонуйте за номером 

0 800 21 23 12

Чи відповідає зміст програми запитам із практики?

Так. Програма передбачає детальне вивчення Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487, а також десятки практичних кейсів, алгоритмів, зразків документів.

Завдяки програмі ви зможете:

  • застосовувати норми законодавства у сфері військового обліку та бронювання;
  • організовувати та планувати роботу з військового обліку в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях;
  • забезпечувати правильність складання документації з військового обліку, її облік, систематизацію та зберігання;
  • подавати звітність щодо призовників, військовозобов’язаних та резервістів;
  • проводити звіряння з ТЦК та СП;
  • аналізувати стан військового обліку у вашій організації;
  • контролювати дотримання порядку та правил військового обліку.

Після навчання ви чітко розумітимете свої завдання як особи, відповідальної за ведення військового обліку, матимете готові алгоритми дій та всі необхідні шаблони документів.

Хто підготував навчальну програму?

Серед авторів курсу – Юлія Видиборець, сертифікований експерт із військового обліку, та представники Національного Юридичного Університету ім. Ярослава Мудрого, зокрема ректор – Анатолій Гетьман.

Який формат навчання?

Навчання відбувається на платформі Вищої Школи Кадровика від Цифрового видавництва Експертус. Навчання триває три місяці (120 годин, 4 кредити ЄКТС) та проходить у дистанційному форматі 24/7.

Переваги такої платформи:

  • можливість навчатися без відриву від роботи;
  • необмежена кількість спроб скласти тестування;
  • готові шаблони документів, які можна скачати у форматі MS Word.

Програма включає у себе конспекти лекцій, відео, розбір практичних кейсів, практику на інтерактивних тренажерах, тестування.

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5486

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41165

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19209

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96914

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26037

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді