Під час оформлення різних видів документів елетроннний підпис стає все популярнішим. Лише від початку року ресурсами Мінцифри для ідентифікації, накладення та перевірки е-підпису скористалися 11,2 млн разів.
Про це заявила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська під час сесії Всеукраїнського форуму "Україна 30" на тему: "Цифровізація як невід’ємна складова сфери трудових відносин".
"Торік усе, що сьогодні сприймається як звичний формат роботи, здавалося майже неможливим. 2,7 мільярда людей у результаті пандемії опинилися в умовах обмежувальних заходів. Це чотири з п’яти працівників глобального ринку праці. Показово, що люди вчаться працювати віддалено. У попередні роки найбільші проблеми були в комунікації та співпраці (20%), тоді як у 2021 році це лише 16%", — зазначила Людмила Рабчинська.
За 2020 рік в Україні скористались 3,9 млрд разів електронними підписами та печатками на кваліфікованих сертифікатах. Це на 134% більше, ніж у 2019 році.
Як підписати документ за допомогою КЕП
Мінцифри спрощує всі державні процеси та вже з вересня починає впровадження режиму "без паперів". Електронний підпис — один із найважливіших елементів доступу до всіх переваг цифрового світу, який дозволить більшій кількості людей без перешкод користуватися цифровими технологіями в щоденних справах, комунікації та бізнесі.
За матеріалами Урядового порталу
За правильними відповідями ми зарахуємо частину курсів, і програма скоротиться
⚡ ТОП-5 консультацій ⚡
- Класифікатор професій
- Відсторонення невакцинованого працівника
- Зразок оформлення наказу за ДСТУ 4163:2020
- Звіт про квоту 2022
- Трудовий договір