Бронювання працівників під час війни
Наразі у Кабміні триває робота над запровадженням бронювання працівників через електронні кабінети. Сервіс умовно назвали «єБронювання». Розробкою проєкту займаються Міністерство цифрової трансформації та Міністерство економіки.
Наразі передбачають, що роботодавці зможуть створювати свої електронні кабінети, куди й вводитимуть дані працівників та їх військово-облікових спеціальностей. Далі інформація має автомативно підтягуватися з Пенсійного фонду та Державної податкової служби. Якщо система не виявить обмежень, буде сформоване електронне бронювання. Цей електронний документ міститиме QR-код.
Загалом на запуск проєкту має піти близько трьох місяців.
Нагадаємо, нещодавно Мінекономіки змінило критерії, за якими визначає підприємства важливими в цілях бронювання.
За матеріалами Укрінформу
Фахівці Експертус Кадри роз’яснили, хто і як може призвати працівника на військову службу під час мобілізації. А також підготували для вас зразок наказу про увільнення у зв’язку з призовом по мобілізації. Наша команда продовжує працювати для вас і в умовах воєнного стану.
Що має зробити кадровик, щоб демобілізований або працівник, який пройшов військову службу, міг приступити до роботи? Розгляньмо кілька сценаріїв, які можуть трапитися на практиці.
Протягом жовтня – грудня 2019 року в Україні проходить осінній призов на строкову військову службу. Як діяти кадровику, коли працівника призвали на строкову військову службу 2019. Які законодавчі гарантії закріплені за працівником-призовником, — розкажемо у статті.
В ноябре 2018 года военную выучку пройдет 1000 офицеров запаса вместо планируемых 500. Подробно о том, чем обусловлено увеличение количества призывников и кого будут призывать, — в статье.
У листопаді 2018 року військовий вишкіл пройде 1000 офіцерів запасу замість планованих 500-та. Детально про те, чим зумовлено збільшення кількості призовників та кого призиватимуть, — у статті.