Зміни пов’язані з тим, що святкові дні наразі не є вихідними

Так, для працівників із п’ятиденним і шестиденним робочим тижнем із вихідним у неділю, 24 червня та 28 червня тепер робочі дні. Тому змінилася розрахункова норма робочого часу.
За п’ятиденним робочим тижнем із понеділка по п’ятницю з 8-годинним робочим днем тепер 20 робочих днів; розрахункова норма робочого часу змінилася зі 143 години на 160 годин.
За шестиденним 40-годинним робочим тижнем з одним вихідним днем у неділю тепер 25 робочих днів; розрахункова норма робочого часу змінилася зі 149 годин на 165 годин.
Під час воєнного стану не застосовують норми статті 53, частини 3 статті 67 та статті 73 КЗпП (ч. 6 ст. 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ). Отже, понеділок 24 червня після Трійці та День Конституції України 28 червня, що припадає на п’ятницю, — будуть звичайними робочими днями. Тривалість роботи 22 червня у суботу при шестиденному робочому тижні не скорочують.
У виробничому календарі на квітень 2025 ви знайдете кількість робочих і вихідних днів, а також зможете легко визначити норму робочого часу у квітні 2025. Він допоможе правильно розрахувати тривалість робочого часу та не пропустити важливі кадрові звіти. Збережіть собі — зручно для планування, красиво для робочого столу! 😊
Календар кадровика допоможе точно визначити норму та тривалість робочого часу у березні 2025 року та вдало організувати робочі дні. Окрім цього, він стане у пригоді для підготовки кадрових звітів у березні 2025 року та чудово доповнить робочий стіл вашого комп’ютера
Календар допоможе легко розрахувати норму робочого часу у лютому 2025 року, спланувати графіки та врахувати важливі дати. Естетичний дизайн заставок для робочого столу стане чудовим доповненням до робочого настрою та надихатиме на продуктивність.
В Україні неробочі та святкові дні 2025 року визначаються відповідно до чинного трудового законодавства. Це офіційно встановлені святкові дні, коли не працюють більшість організацій, а також неробочі дні, які можуть включати інші святкові дати або додаткові вихідні, що утворюються за рахунок переносу.
Норми тривалості робочого часу для п’ятиденки і шестиденки на 2025 рік обчислила провідний експерт із трудового законодавства Олена Петровська.