Грошову допомогу переселенці можуть отримувати на залізничних вокзалах

Виплати, виходячи з потяга, вже отримали 1842 особи загальною сумою 4 495 000 грн. Як і де працює послуга?

Грошову допомогу переселенці зможуть отримати на залізничних вокзалах

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров наголосив:

«Під час війни особливо важливо, щоб люди, які потребують допомоги могли її одразу отримати. У будь-якому місці. Навіть у потязі чи на вокзалі. Тому ми спільно з партнерами розробили послугу, коли переселенці із зон проведення бойових дій, а також окупованих міст, зможуть отримати грошову допомогу від держави на залізничних вокзалах. Працівники Укрзалізниці оформлять усі необхідні дані просто під час руху потяга, щоб вийшовши з нього, ви одразу отримали кошти».

Дистанційна робота під час воєнного стану: особливості оформлення

Як працює послуга?

Працівники залізниці збирають відомості про необхідність грошової допомоги серед пасажирів евакуаційного потяга, вказують при цьому кількість дітей, дорослих та маломобільних осіб.

Дані одразу передають працівникам Укрпошти. Тобто після виходу з потяга люди можуть отримати грошову допомогу на вокзалі у спеціально обладнаному пункті.

Нагадаємо, що українці під час евакуації можуть одразу отримати одноразову допомогу в розмірі 3000 грн на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2000 грн на кожного дорослого віком від 18 років.

Наразі пункти видачі грошової допомоги вже працюють на залізничних вокзалах Львова та Дніпра. Там виплати вже отримали 1842 особи загальною сумою 4 495 000 грн.

Як повідомляє Мінцифри, невдовзі перелік таких вокзалів збільшиться.

Колего, редакція Експертус Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50%

журнал «Кадровик-01»

або експертно-правову

систему «Експертус Кадри»

чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Все буде Україна!

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Допомога на поховання 2024

Кадровик переживає з працівниками безліч подій з їхнього життя. Якщо працівник звернувся за допомогою на поховання члена сім’ї або, навпаки, родичі працівника прийшли з сумною звісткою, будьте готові оформити допомогу, надавши при цьому зразок заяви на матеріальну допомогу на поховання та роз’яснити особливості одержання такої допомоги
118779

Матеріальна допомога на оздоровлення

Для того, щоб отримати матеріальну допомогу на оздоровлення, потрібно взяти свою щорічну відпустку (або її частину). Матеріальна допомога на оздоровлення надається окремим категоріям працівників. Кому та як оформити матеріальну допомогу на оздоровлення, чи виплачувати таку допомогу під час воєнного стану? Відповідь на ці та інші запитання щодо надання матеріальної допомоги на оздоровлення знайдете у статті.
111148

Заява на матеріальну допомогу на оздоровлення до щорічної відпустки

Надання матеріальної допомоги на оздоровлення на законодавчому рівні регламентовано тільки для підприємств, установ та організацій, які фінансують з бюджету. Недержавні підприємства можуть врегулювати це питання у колдоговорі.
113243

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
47659

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді