Дізнайтесь, скільки становить щомісячна величина добровільного внеску
Щоб період роботи зарахували до страхового стажу, потрібно, щоб за нього було сплачено страхові внески.
Калькулятор стажу
Зробити це може як роботодавець, так і сама особа (наприклад, під час відпустки без збереження заробітної плати).
У Пенсійному фонді України повідомили, що вже з серпня можна самостійно сплачувати добровільні пенсійні внески через вебпортал за спрощеним механізмом. Зарахування відбувається за той місяць, коли кошти надходять на рахунок ПФУ.
При цьому сума добровільного внеску за місяць має становити щонайменше 1 760 грн (22% від розміру мінімальної заробітної плати).
Одночасно у ПФУ наголосили, що добровільна сплата внесків можлива і під час повноцінної роботи та одержання зарплати — такий підхід дозволяє збільшити заробіток для майбутньої пенсії.
За інформацією Пенсійного фонду України
Дізнайтесь, скільки становить щомісячна величина добровільного внеску
Всі експерти редакції колись працювали у кадрових службах, тож знають із власного досвіду, наскільки кропітка і важлива ваша робота. А оскільки колишніх кадровиків не буває, ми раді потішити вас онлайн сервісом, який виконає самотужки частинку вашої роботи. Калькулятор допоможе при розрахунку різних періодів трудового стажу. Просто внесіть необхідні дані.
Призначення пенсії є формою соціального захисту для забезпечення гідного рівня життя людям, які вийшли за межі трудової діяльності. Умови сьогодення внесли суттєві зміни до процедури призначення пенсії у воєнний стан. Ці зміни спрямовані на спрощення процесу та забезпечення своєчасної виплати пенсій для громадян.
Українців передпенсійного віку часто цікавить запитання: якщо немає стажу, яка буде пенсія? З якого саме віку можна почати отримувати пенсію, якщо немає стажу, що робити, коли не вистачає страхового стажу, чи мають право на призначення пенсії підприємці, які досягнули пенсійного віку, - відповіді на ці запитання знайдете у статті
Незважаючи на усі виклики, певне зростання пенсійних виплат все ж відбудеться. Також буде запроваджено декілька пенсійних новацій та обговорення запровадження накопичувальної пенсії
Для виходу на пенсію у 2020 році після досягнення відповідного віку потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме і у 2028 році досягне 35 років