У трудовому договорі обов'язково повинні бути вказані:
- трудова функція (посада);
- оплата праці;
- місце роботи;
- момент початку роботи.
Як приймати на роботу
До початку роботи роботодавець зобов’язаний в узгоджений із працівником спосіб поінформувати працівника про: місце роботи, трудову функцію, дату початку виконання роботи, визначене робоче місце, забезпечення необхідними для роботи засобами, права та обов’язки, умови праці, наявність на робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, правила внутрішнього трудового розпорядку, тривалість робочого часу і відпочинку, тривалість щорічної відпустки, умови та розмір оплати праці.
За інформацією Telegram-каналу
Управління інспекційної діяльності Держпраці у Вінницькій області
Поновити трудовий договір можна у будь-який час, не чекаючи скасування воєнного стану. Наші фахівці підготували зразок заяви та наказу про поновлення трудового договору
КМУ від 28.03.1997 № 278 визначає сезонні галузі та сезонні роботи
Сезонна робота — це одна з найбільш поширених форм працевлаштування в різних сферах діяльності, таких як сільське господарство, будівництво, туризм, роздрібна торгівля та інші. Вона є чудовою можливістю для працівників знайти тимчасову зайнятість, а для роботодавців — вирішити питання з підвищеною потребою у працівниках у пік сезону. Однак процес найму сезонних працівників має свої особливості, а відпустка на сезонній роботі викликає низку питань. Усе про оформлення відпустки сезонним працівникам – у статті.
Працівник має право укладати трудовий договір як і в одній, так і в декількох установах, організаціях одночасно. Таке право передбачає частина 2 статті 21 КЗпП. Тому працівник, окрім основного трудового договору, має можливість укласи і трудовий договір про роботу за сумісництвом.
Кадровики зазначають у наказах про прийняття на час відпустки з вагітності та пологів, що приймають працівника тимчасово. Але це помилка. В наказі необхідно вказати вид трудового договору на час такої відпустки: строковий трудовий договір