Умови праці у Типовій формі № П-1: заповнюємо правильно

2217

Запитання

Що писати у графі «Умови праці (згідно з атестацією робочого місця )» Типової форми № П-1 «Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу»?

Відповідь

Типова форма № П-1 «Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу», затверджена наказом Держкомстату України від 05.12.2008 № 489, містить сталий набір умов прийняття на роботу та умов роботи.

Якщо робоче місце — атестоване, а умови праці — несприятливі, вкажіть це у наказі про прийняття.

Наприклад

умови праці (згідно з атестацією робочих місць):

шкідливі і важкі умови праці, пункт 1 Списку № 2.

Увага! Маєте зазначити таку інформацію навіть коли склали наказ за формою відмінною від типової.

Найпоширеніші тексти наказів про прийняття на роботу ⇗⇗⇗

Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності. Якщо підприємство використовує обладнання, матеріали, що є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, які можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівників, необхідно провести атестацію робочого місця. За результатами атестації робочих місць, забезпечити пільги та компенсації, гарантовані державою.

Умови праці у Типовій формі № П-1: заповнюємо правильно Хто відповідальний за атестацію робочих місць за умовами праці: відділ кадрів чи служба охорони праці

Якщо умови праці нормальні, й атестація робочого місця не потрібна, залиште графу «Умови праці» Типової форми № П-1 порожньою.

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Перевірки Держпраці під час воєнного стану», який відбудеться 23 травня. Спікер — посадова особа Держпраці. У програмі — підстави для перевірки, як уникнути штрафів, різниця між трудовим договором і ЦПХ.

❗️Якщо хочете отримати персональну відповідь від посадової особи Держпраці, поставте запитання до 20 травня включно в чат вебінару❗️

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Перевірки Держпраці під час воєнного стану

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Види наказів та особливості їх оформлення

Оформлення наказів — це відповідальна справа. Чим відрізняється оформлення різних видів наказів, зокрема кадрових? Які реквізити наказу зазначати обов’язково? Розкриваємо секрети діловодства у статті
324617

Зразок наказу про встановлення неповного робочого часу

За мирних часів неповний робочий час з ініціативи роботодавця встановлюйте у спосіб зміни істотних умов праці та попереджайте працівника письмово щонайпізніше за два місяці. В умовах воєнного стану не потрібно повідомляти працівника за два місяці про таке запровадження. Однак в обох випадках необхідно видати наказ про встановлення неповного робочого часу на підприємстві або конкретному працівнику
37231

Наказ про внесення змін до штатного розпису у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати: зразок

Із 1 квітня 2024 року мінімальна зарплата в Україні зросте. Якщо через зміну рівня МЗП вашому підприємству необхідно оновити штатний розпис, скористайтеся прикладом наказу про зміни до штатного розпису у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати.
82524

Наказ про припинення трудового договору у зв'язку зі смертю

Часом кадровику доводиться документувати складні ситуації, часом трагічні. Однак маємо дотримати вимог законодавства. Щоб правильно оформити документ, скористайтеся зразком наказу про припинення трудового договору у зв'язку зі смертю.
31504