Працівник під час хвороби кілька разів виходив на роботу. Як тепер оплачувати йому лікарняний?
Сумісник під час щорічної відпустки перехворів та приніс довідку про оплату лікарняного за основним місцем роботи. Він просить, щоб відпустку у зв’язку з хворобою не переносили, адже відпускні вже виплатили, а е-лікарняний за сумісництвом не буде оплачуватись. Чи можна погодитись на це?
Хочемо прийняти працівницю, але вона перебуває у відпустці з вагітності та пологів за основним місцем роботи. Чи може вона звільнитися та працевлаштуватися до нас?
Працівниця пішла у щорічну відпустку, а після цього їй оформили листок непрацездатності для догляду за дитиною. Чи потрібно тепер продовжувати відпустку?
Чи потрібно відновлювати дію трудового договору із сумісницею, якщо у кабінеті страхувальника з’явився е-лікарняний із причиною непрацездатності «вагітність та пологи»?
Проти працівника відкрито кримінальне провадження. Чи можна відсторонити його, поки він відсутній на роботі (перебуває у відпустці)?
Працівник під час дії воєнного стану повідомив, що буде відсутній на роботі тривалий період, але у цей час йому відкрили лікарняний. Чи потрібно його оплачувати?
Працівниця, з якою призупинили дію трудового договору, йде у відпустку з вагітності та пологів. Чи може вона отримати допомогу?
Чи призначати допомогу з тимчасової непрацездатності, якщо підприємство перебуває у простої або у разі призупинення трудового договору?
Працівниця-сумісниця працює, хоча на основній роботі пішла у відпустку з вагітності та пологів. Як оформити їй цей період на роботі за сумісництвом? Що робити, коли працівниця не прийшла на роботу?