Повідомлення працівника про умови трудового договору: зразок

Автор
порталу «Кадровик-01»
Складіть повідомлення про умови трудового договору за зразком та ознайомте з ним працівника.

Інформацію про умови трудового договору можна оформити одним із таких способів:

  • як складову письмового трудового договору або його додаток;
  • як окреме повідомлення.

Зверніть увагу! Ознайомити працівника з умовами трудового договору можна одночасно з наказом про прий­няття на роботу та локальними нормативними актами. Ключове — не пізніше початку першого робочого дня нового працівника.

Роботодавцю доцільно розробити шаблон повідомлення зі спільною інформацією для всіх працівників та доповнювати індивідуальними умовами трудового договору, а саме такими:

Зразок повідомлення працівника про умови трудового договору 2024

Зразок повідомлення працівника про умови трудового договору 2024

СКАЧАТИ

Відповідно до частини третьої статті 29 КЗпП ознайомити працівників з наказами/розпорядженнями, повідом­лен­нями, іншими документами можна за допомогою визначених у трудовому договорі засобів електронних комунікаційних мереж з накладенням електронного підпису. Водночас у трудовому договорі за згодою сторін можна передбачати альтернативні способи ознайомлення.

Увага, виняток! Лише під підпис можна інформувати працівника про роботу у шкідливих умовах та їх наслідки.зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді