Оформлення особової картки при повторному прийнятті

Повторне прийняття на роботу до тієї самої організації зчаста трапляється після масового вивільнення працівників. Розгляньмо, зокрема, чи потрібно оформлювати нову особову картку П-2 на повторно прийнятого працівника.

Типову форму № П-2 «Особова картка працівника» затверджено наказом Держкомстату та Міноборони України від 25.12.2009 № 495/656.

Зміст та розміщення розділів і граф на бланку типової форми № П-2 практично унеможливлюють продовження записів після повторного прийняття працівника.

Читайте також: Порядок та зразок заповнення особової картки працівника

Наприклад, до графи «Дата і причина звільнення (підстава)» та граф для підписів працівника кадрової служби і працівника неможливо внести хоча б ще один запис у разі повторного звільнення працівника.

Теоретично нові записи про звільнення можна було б внести на нижньому березі зворотного боку картки, але на практиці це місце використовується для зазначення підпису працівника про одержання трудової книжки при звільненні.

Читайте також: Відповідальність за неведення особової картки П-2

Нагадаємо, що пунктом 7.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58), установлено, що у разі одержання трудової книжки у зв’язку із звільненням працівник розписується в особовій картці, втім, на жаль, розробники типової форми № П-2 не передбачили графи для такої відмітки, Отже, для виконання вимоги Інструкції № 58 і доводиться використовувати нижній берег зворотного боку особової картки.

Отже, на працівника, повторно прийнятого до тієї ж організації, слід оформити нову особову картку.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді