Характеристика студента за результатами практики
Позитивна характеристика студента або студентки може стати додатковою перевагою у майбутньому працевлаштуванні. Підприємства, зацікавлені у професійних кадрах, нерідко пропонують студентам посаду у штаті після вдалого проходження виробничої практики.
Організацію проходження практики студентів вищих навчальних закладів на підприємствах, в установах, організаціях (далі — організація) регламентує Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затверджене наказом МОН від 08.04.1993 № 93 (далі — Положення № 93).
Зміст і послідовність практики визначають в програмі практики, яку розробляє кафедра або предметна (циклова) комісія згідно з навчальним планом.
Корисно знати, як пишеться характеристика працівника.
Хто складає характеристику студенту
Характеристику з місця практики складає і підписує керівник практики від бази практики. Доцільно аби кадрова служба надавала методичну допомогу керівникам практики з питань підготовки та оформлення характеристики, оцінки звітів.
Затверджує характеристику на студента керівник організації — бази практики. Підпис керівника засвідчують печаткою організації (за наявності).
Характеристика на студента: алгоритм написання
У тексті характеристики зазначають вид практики, яку проходив студент:
- навчальну,
- технологічну,
- експлуатаційну,
- конструкторську,
- педагогічну,
- економічну,
- науково-дослідну тощо.
Вказують період проходження та функціональні обов’язки, які він виконував. Коротко характеризують, які якості проявив студент під час проходження практики, чи вчасно виконував доручення.
Зручно писати характеристику, маючи приклад, тож доцільно скачати зразок характеристики студента про проходження практики.
Зразок характеристики студента за результатами практики
Отже, характеристика на студента-практиканта — стислий місткий опис його загального рівня підготовки, знать і умінь.