Мінсоцполітики розробив проект постанови КМУ про внесення змін до постанови КМУ від 09.03.2006 № 268
Змінами, що планують внести до постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268 (далі — Проект змін № 268), передбачено викласти в новій редакції додатки 48-54 (схеми посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апаратів та виконавчих органів місцевих рад).
Так, зокрема, планують установити посадовий оклад у розмірі:
- голови обласної ради — 11 000 грн., голови районної ради — 7900 грн., міського голови (з населенням до 15 000 чоловік) — 5 00 грн., сільського (селищного) голови (в залежності від чисельності населення) — 4300-5200 грн.;
- начальника відділу: апарату обласної ради — 6500 грн., апарату районної ради — 3500 грн., апарату міської ради (з населенням до 15 000 чоловік) — 3300 грн.;
- провідного спеціаліста: обласної ради — 3350 грн., районної ради — 2640 грн.; міської ради та її виконавчого комітету — 3200 грн., а також спеціаліста ІІ категорії апарату сільської (селищної) ради та її виконавчого органу — 2200 грн.
Ольга Савченко,
експерт Експертус: Кадри
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.