Звіт за формою № 1-ПВ «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» подають раз на два роки. У 2018-му звітуватимемо за актуалізованою формою.
Держстат наказом від 26.06.2017 № 150 затвердив нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», яку вводять в дію, починаючи зі звіту за 2017 рік.
Окрім того, форму № 1-ПВ поширено на юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи за переліком, визначеним органами державної статистики.
Утім, сама форма № 1-ПВ суттєвих змін не зазнала — перелік показників, які відображають у звіті, не змінились, а лише уточнено умови заповнення звіту. Так, у розділі «Додаткові відпустки, передбачені колективною угодою (договором)» вказуватимуть кількість працівників (з них жінок), яким надають додаткові відпустки понад тривалість, визначену Списком.
Наказ Держстату «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» від 12.06.2015 № 149 втратить чинність з 02.01.2018.
А також читайте у е-журналі «Кадровик-01»:
Ольга Догадіна,
провідний експерт Експертус Кадри
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Розробка інструкції з діловодства — тяжка та кропітка справа. Експерти підготували зразок наказу, який допоможе затвердити та ввести в дію інструкцію.
Кадрові звіти 2025 року є важливою частиною управлінського обліку на підприємствах і допомагають моніторити та аналізувати різні аспекти управління персоналом. Які кадрові звіти складати у 2025 році та як це робити — читайте у статті.
Особова картка — основний обліковий документ будь-якого працівника. Для зручності ведення документації затверджена типова форма П-2 (особова картка працівника), що є прикладом уніфікації первинного обліку. Для чого потрібна форма П-2? Які особливості заповнення передбачає бланк П-2 (особова картка працівника)? Чи заповнюється картка П-2 для сумісників? Відповіді на ці питання — у статті.
Які кадрові звіти складати у 2024 році?