Державна служба зайнятості щоквартально інформуватиме Держпраці про підприємства та ФОПів, що не подали або подали із запізненням звіт за формою № 1-ПА
Виробничий календар 2020 — Скачати першим ➤➤➤
Мінсоцполітики наказом від 03.06.2019 № 851 (далі — Наказ № 851) оновило:
- форму звітності № 1-ПА (квартальна) «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні»;
- Порядок подання форми звітності № 1-ПА.
Звіт за формою № 1-ПА подають юридичні особи та фізичні особи — підприємці, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Звіт подають районним, міським, міськрайонним центрам зайнятості. Форму звіту майже не змінили.
Раніше звіт подавали щороку. Відтепер — щокварталу, не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу.
В подальшому служба зайнятості до 30 числа звітує перед Мінсоцполітики та Держпраці. Держпраці реагує на інформацію, що надала служба зайнятості, та інформує Мінсоцполітики та службу зайнятості про виконану роботу з порушниками.
Наказ № 851 набере чинності з дня його офіційного опублікування.
Одночасно втратить чинність наказ Мінсоцполітики «Про затвердження форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців» та Порядку її подання» від 07.08.2015 № 815.
Тож суб’єкти господарювання мають слідкувати, коли офіційно опублікують оновлений звіт, щоб не пропустити строк подання. Якщо форму звіту найближчим часом набере чинності, вперше квартальний звіт треба буде подати не пізніше 15.10.2019.
Ольга Догадіна
провідний експерт Експертус: КадриІрина Іванченкошеф-редактор журналів «Кадровик-01», експертно-правової системи Експертус Кадри Штраф за помилки в кадровій роботі загрожує не лише підприємству чи директору, а й кадровику.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Розробка інструкції з діловодства — тяжка та кропітка справа. Експерти підготували зразок наказу, який допоможе затвердити та ввести в дію інструкцію.
Кадрові звіти 2025 року є важливою частиною управлінського обліку на підприємствах і допомагають моніторити та аналізувати різні аспекти управління персоналом. Які кадрові звіти складати у 2025 році та як це робити — читайте у статті.
Особова картка — основний обліковий документ будь-якого працівника. Для зручності ведення документації затверджена типова форма П-2 (особова картка працівника), що є прикладом уніфікації первинного обліку. Для чого потрібна форма П-2? Які особливості заповнення передбачає бланк П-2 (особова картка працівника)? Чи заповнюється картка П-2 для сумісників? Відповіді на ці питання — у статті.
Які кадрові звіти складати у 2024 році?