Уряд додатково надав 2,2 млрд грн для виплати зарплат вчителям

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
12.02.2020 року Кабмін прийняв рішення, що виплата коштів педагогам буде здійснюватися із розрахунку реальної кількості учнів, а не за торішніми даними.

Уряд додатково надав 2,2 млрд грн для виплати зарплат вчителям

Яка норма робочого часу для вчителя ➤

Міністр освіти і науки Ганна Новосад роз'яснила детальніше:

  • Цьогоріч, вперше за 4 роки, при розрахунку кількості коштів на зарплати вчителів врахували дані не минулого, а поточного навчального року.
  • У формулу, за якою розраховується заробітна плата, закладається показник наповнюваності класу. Тож ці дані суттєво впливають на формування бюджету.
  • Гроші, які уряд спрямував на місця, не вплинуть на ставку чи обов’язкові виплати. Однак вони дозволять місцевій владі платити повну надбавку за престижність та премії.

Тобто, завдяки цим коштам:

    • бюджети міст обласного значення збільшаться на 933,6 млн;
    • районні бюджети збільшаться на 588,4 млн;
    • бюджети об’єднаних територіальних громад збільшаться на 712,3 млн.
Уряд додатково надав 2,2 млрд грн для виплати зарплат вчителям
Уряд додатково надав 2,2 млрд грн для виплати зарплат вчителямКадровики запитують, як правильно замінити відсутнього вчителя й оплатити заміну

Г. Новосад наголосила: «Це рішення ніяк не вплине на вчителів, яким міська влада й до цього виплачувала усі надбавки та премії. До таких міст, наприклад, належить Київ. Разом з тим, ми маємо намір змінити підхід до виплати зарплати вчителям, збільшивши базову ставку. Я переконана, що це зробить професію вчителя більш захищеною і створить запобіжники для місцевої влади, яка часто маніпулює надбавками серед працівників-бюджетників».

Міносвіти нагадує, що Уряд надав субвенцію у 3,5 млрд грн для реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів».

За інформацією Міністерства освіти і науки України

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
30109

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати, як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
267142

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
11156

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
49245

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
120935

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді