Уряд затвердив умови оплати праці працівників суду

Мінімальний посадовий оклад держслужбовця апарату суду становить два прожиткових мінімуми для працездатних осіб, установлений на 01.01.2020.

Уряд затвердив умови оплати праці працівників суду

КМУ постановою від 12.02.2020 № 72 (далі ― Постанова № 72) уніс зміни до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя» від 24.05.2017 № 358.

Посадові оклади державних службовців судових органів визначили залежно від категорій і під категорій посад.

Схема посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів визначає коефіцієнти співвідношень до мінімального розміру посадового окладу.

Мінімальний розмір посадового окладу ― два прожиткових мінімуми для працездатних осіб, установлений на 01.01.2020 (4204 грн).

Коефіцієнт посадового окладу керівника апарату місцевого суду у 2020 році — 2.78 (11690 грн), а керівника апарату апеляційного, окружного апеляційного, господарського суду ― 3,62 (15220 грн).

Коефіцієнт посадового окладу головного спеціаліста апарату місцевого суду — 1,26 (5300 грн), а головного спеціаліста апеляційного, окружного апеляційного, господарського суду ― 1,31 (5510 грн).

Уряд затвердив умови оплати праці працівників судуКадровики запитують, коли державному службовцю присвоїти ранг — під час чи після випробування

Також Постанова № 72 встановлює додаткові коефіцієнти для держслужбовців:

  • апарату ВСУ — 1,3;
  • секретаріату Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України ― 1,35;
  • ДСА — 1,6;
  • вищих спеціалізованих судів, апеляційних та місцевих судів, територіальних управлінь ДСА, які безпосередньо виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій ― 1,2.

Ольга Догадіна

провідний експерт Експертус: Кадри

УВАГА! Тривають перевірки з праці:
Акт інспекційного відвідуванняСКАЧАТИ шаблон для самоперевірки

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
6971

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
48004

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
24678

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
107103

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
251423

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді