Регіональні ФСС затвердили план-графіки перевірок на ІV квартал 2020

Дізнайтеся, чи перевірить ФСС ваше підприємство наприкінці 2020 року.
Регіональні ФСС затвердили плани-графіки перевірок на ІV квартал 2020

Регіональні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України затвердили план-графіки проведення планових перевірок страхувальників на ІV квартал 2020 року в областях.

✔ Скачати план перевірок ФСС одним файлом

Нагадаємо, що порядок проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування (далі — ФСС) визначає Інструкція про порядок проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження, затвердженою постановою правління ФСС від 22.12.2010 № 29, далі — Інструкція № 29).

Перевіряють підприємства посадові особи органів ФСС:

  • за місцезнаходженням страхувальника;
  • в приміщенні органу ФСС за пропозицією страхувальника та за умови надання ним всіх необхідних документів для проведення перевірки (п. 2.1 Інструкції № 29).

Перевірки проводять:

  • в робочий час страхувальника, встановлений ПВТР;
  • з відома керівника;
  • в присутності головного бухгалтера (бухгалтера) страхувальника або уповноваженої керівником особи.
Більшість питань, що стосуються перевірки, посадова особа ФСС поставить бухгалтеру та голові комісії (уповноваженому) із соціального страхування підприємства. Тож перевірте, чи наявні всі протоколи комісії по соцстраху, чи всі члени комісії їх підписали.


Ірина Житкова,

керівник групи експертів Експертус Кадри

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Як обчислити страховий стаж для лікарняного

Щоб обчислити суму допомоги з тимчасової непрацездатності необхідно здійснити розрахунок страхового стажу для оплати лікарняних. Що входить в страховий стаж для лікарняного? Як визначити страховий стаж для оплати лікарняного? Як впливає страховий стаж на лікарняний? Відповіді на ці питання та все, що вам потрібно знати про страховий стаж для лікарняного — у статті.
138763

Максимальний термін перебування на лікарняному при різних захворюваннях

Лікарняний лист — офіційний документ, що видається людині при встановленні її непрацездатності та є підставою для звільнення від основної роботи. Максимальний термін перебування на лікарняному в Україні різниться залежно від захворювання, його тяжкості, ускладнень. Усе про орієнтовні терміни тимчасової непрацездатності та граничний термін перебування на лікарняному — у статті.
159858

Відпустка для догляду за дитиною до 6 років, важкохворою або дитиною з інвалідністю: стаж та допомога

За потреби по закінченню відпустки для догляду за дитиною до 3 років працівники вправі оформити відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до 6 років, важкохворою або дитиною з інвалідністю. У статті ви знайдете зразок заяви та наказу на таку відпустку, а також дізнаєтеся чи зараховується цей період відпустки до стажу для надання щорічних відпусток та лікарняного, а також про те, як така відпустка впливає на розмір допомоги з тимчасової непрацездатності після повернення на роботу.
28445

Лікарняний під час відпустки

Лікарняний під час відпустки — це право працівника. Але як про це може дізнатися кадровик? Які його подальші дії? Чи відшкодовується лікарняний під час відпустки за власний рахунок? Які особливості має перенесення відпустки у зв’язку з хворобою? Чи оплачується лікарняний під час відпустки по догляду за дитиною? Про перенесення відпустки у зв’язку з лікарняним, — у статті.
104040

Як оплатити лікарняний: алгоритм дій

Лікарняний для працівника — це пряма реалізація права на відпочинок і відновлення здоров’я. Лікарняний підтверджує непрацездатність працівника та є підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності. Дізнайтеся як здійснюється оплата лікарняних за умовами роботи, відмова в оплаті лікарняних, відповідальність за неправильно сплачені лікарняні
7298

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді