Міністерство цифрової трансформації повідомило, що наразі у додатку «Дія» наявні майже 18 мільйонів паспортів.
Чи приймати на роботу на підставі е-паспорта
Відомство уточнило, що найчастіше українці формують у додатку закордонний паспорт (12,9 млн документів). ID-карток — 5 мільйонів.
Мінцифри також розповіло, як саме українці користуються цировими паспортами. Так, здебільшого це фінансовий сектор (зафіксовано понад 12 мільйонів разів використання). Понад 308 тисяч разів використань здійснено при взаємодії з мобільними операторами. Також паспорт у «Дії» використовують у таких сферах:
- публічні послуги (більш ніж 66 тисяч разів);
- комунальна (понад 45 тисяч);
- медична (понад 13 тисяч);
- туризм (понад 7 тисяч);
- каршеринг (понад 3 тисячі).
Що ж до прийняття на роботу, то тут цифрові паспорти використовували усього 190 разів.
Ведемо кадрові документи правильно:
В уряді нагадали, що Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового чи пластикового аналога.
За матеріалами Міністерства цифрової трансформації України
Війна «розпорошила» працівників по різних куточках Батьківщини та світу. Як за таких умов дотримати вимог законодавства та ознайомлювати працівників з документами під підпис?
Електронні документи поступово витісняють паперові та все частіше використовуються у діяльності працівників кадрової служби. Однак, на сьогодні виникає низка питань щодо їх оформлення: як зробити електронний підпис, як накласти електронний підпис на документ, яку юридичну силу має документ, підписаний електронним цифровим підписом. Ця стаття допоможе не припуститися помилок і запровадити електронний документообіг за вимогами чинного законодавства.
Електронний документообіг в Україні вже довів свої переваги. Наразі все більше підприємств переходять на цю форму документування. Тож розглядаємо особливості формування та зберігання електронних документів з урахуванням змін у законодавстві.
Більшість підприємств працюють в особливому режимі. Щоб запобігти поширенню інфекційного захворювання, багатьох працівників перевели на віддалену роботу. Які сервіси допоможуть налагодити роботу з дому, — з’ясуєте у статті.
Колеги, які ігнорують різноманітність носіїв листів і не враховують їх особливостей, мають проблеми з формуванням справ. Дізнайтеся 5 типових помилок, які допускають секретарі, та їх наслідки. А головне — довідайтесь, як їх виправити.