Програма створена, щоб зберегти стратегічно важливі виробництва та робочі місця до повної перемоги України над ворогом. Офіційні документи наразі прописуються. Однак вже зараз підприємці можуть мають знати, хто і як може подати заявку та скористатися «економічною евакуацією».

Як бронювати працівників під час війни
Програмою зможе скористатися будь-яке підприємство, що знаходиться у зоні ризику та активних бойових дій. Йдеться не тільки про великі виробництва, а й маленькі бізнеси, які мають 10-20 людей у штаті.
Першочергово допомогу держави для вимушеного «переїзду» отримають стратегічно важливі підприємства й такі, що виробляють товари першої необхідності (хліб та іншу їжу, питну воду, одяг та інше) для забезпечення потреб цивільного населення, військових та бійців тероборони.
Як оформити заявку на «економічну евакуацію»
Власник або менеджер підприємства, робота якого неможлива через військові дії, але є бажання перевести повністю або частково виробничі потужності та своїх людей, мають подати заявку.
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ
Розгляд заявок і перевезення бізнесу
Усі заявки підприємців обробляють представники Мінекономіки, щоб визначити відповідність підприємства критеріям пріоритетності.
При цьому мають зв’язатися з усіма бізнесами, які подадуть заявку на евакуацію.
Після підтвердження заявки та уточнення всіх деталей, організаційна група з Міністерством економіки та відповідною військово-цивільною адміністрацією у західних областях України знаходять приміщення, які відповідають потребам для розгортання конкретного підприємства.
Після погодження параметрів місця з підприємством, держава допомагає перевезти обладнання та працівників.
Для такої передислокації планується залучити державні та приватні логістичні компанії, а кожне перевезення буде супроводжувати відповідальний депутат або місцевий депутат-мажоритарник.
Джерело:Економічна правда та ФБ-сторінка Данила Гетьманцева
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.