З 1 травня не всі ВПО отримуватимуть виплати

Мінреінтеграції оприлюднив перелік громад в зонах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні. Перевірте, чи увійшла до списку ваша громада

З 1 травня не всі ВПО отримуватимуть виплати

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України затвердило оновлений перелік територіальних громад, які розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 27.04.2022 року.

Відпустка під час воєнного стану: що врахувати

Наказ розроблено на виконання вимог постанови КМУ від 16.04. 2022 року № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України».

Документ формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій, на основі трьох критеріїв:

  • території, що є тимчасово окупованими;
  • території, що знаходяться в оточенні (блокуванні);
  • території, на яких ведуться активні бойові дії.

Станом на 27 квітня до переліку ввійшли 8 областей, а саме:

  • Дніпропетровська (2 громади),
  • Херсонська (49 громад),
  • Харківська (51 громада),
  • Миколаївська (4 громади),
  • Донецька (66 громад – усі),
  • Луганська (37 громад – усі),
  • Одеська (1 громада),
  • Запорізька (49 громад) областей.

Якщо особа зареєстрована у якійсь із зазначених областей, але її громада відсутня у даному переліку, Мінреінтеграції радить звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) та уточнити інформацію.

Як організувати роботу або оформити відсутність працівників під час воєнного стану

У травні Мінреінтеграції спільно з Мінцифри планують запустити цифрову платформу, де в режимі реального часу відображатимуться території, які є тимчасово окупованими, а також ті, що знаходяться в оточенні (блокуванні) та на яких ведуться активні бойові дії.

Джерело: Мінреінтеграції

Колего, редакція Експертус Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50% журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Експертус Кадри» чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Все буде Україна!

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Допомога на поховання 2024

Кадровик переживає з працівниками безліч подій з їхнього життя. Якщо працівник звернувся за допомогою на поховання члена сім’ї або, навпаки, родичі працівника прийшли з сумною звісткою, будьте готові оформити допомогу, надавши при цьому зразок заяви на матеріальну допомогу на поховання та роз’яснити особливості одержання такої допомоги
118968

Матеріальна допомога на оздоровлення

Для того, щоб отримати матеріальну допомогу на оздоровлення, потрібно взяти свою щорічну відпустку (або її частину). Матеріальна допомога на оздоровлення надається окремим категоріям працівників. Кому та як оформити матеріальну допомогу на оздоровлення, чи виплачувати таку допомогу під час воєнного стану? Відповідь на ці та інші запитання щодо надання матеріальної допомоги на оздоровлення знайдете у статті.
111332

Заява на матеріальну допомогу на оздоровлення до щорічної відпустки

Надання матеріальної допомоги на оздоровлення на законодавчому рівні регламентовано тільки для підприємств, установ та організацій, які фінансують з бюджету. Недержавні підприємства можуть врегулювати це питання у колдоговорі.
113441

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
47672

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді