КМУ упорядкував умови оплати праці фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Автор
експерт із трудового законодавства Експертус Кадри
Нову посаду додали у розділ «Соціальні та реабілітаційні послуги» та встановили діапазон розрядів за ЄТС

02 серпня 2024 р. КМУ оприлюднив текст постанови «Деякі питання оплати праці фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб» № 868 (далі — Постанова № 868).

Постанова № 868 вносить зміни до постанови «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298 (далі — Постанова № 1298).

Доповнили розділ XLIII «Соціальні та реабілітаційні послуги» додатка 2 «Схема тарифних розрядів посад керівних, наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, професіоналів, фахівців та інших працівників бюджетних установ, закладів та організацій» до Постанови № 1298 новою позицією «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб». Для таких фахівців встановили схемні тарифні розряди у діапазоні 11—14 розрядів за Єдиною тарифною сіткою.

Також передбачили, що для працівників за посадою «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб» у межах фонду оплати праці виплачується надбавка за особливий характер праці у розмірі до 50% посадового окладу за фактично відпрацьований час.

Конкретний розмір надбавки визначатиме керівник відповідної установи, закладу та організації залежно від навантаження, своєчасності та якості наданих послуг, відсутності скарг.

Мінсоцполітики має привести власні нормативно-правові акти у відповідність до Постанови № 868 у місячний строк.

Розміри посадових окладів/тарифних ставок за Єдиною тарифною сіткою

Ірина Матійко

За інформацією КМУ

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
6962

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
48000

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
24677

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
107087

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
251410

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді