Проводитимуть спостереження за формою № 1-РС «Звіт про витрати на утримання робочої сили», не проводитимуть — за формами № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» та № 7-ПВ «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників»
Держстат оприлюднив Зміни у поданні форм державних статистичних спостережень до органів державної статистики на 2025 рік.
Чи має кадровик складати звіти № 1-ПВ «Звіт із праці»
У 2025 році підприємства до 7 квітня звітують за формою № 1-РС «Звіт про витрати на утримання робочої сили», яку Держстат оновив наказом від 15.04.2024 № 113. Не звітують — за формами:
- № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», затвердженою наказом Держстату від 30.03.2023 № 127;
- № 7-ПВ «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників», затвердженою наказом Держстату від 17.06.2020 № 183.
Змін немає у формах, які Держстат затвердив наказом від 15.04.2024 № 117:
- № 1-ПВ (місячна) «Звіт із праці»;
- № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці».
Нагадаємо, що за формами, які Дежстат затвердив наказом від 30.03.2023 № 128, роботодавці востаннє звітують до 7 січня 2025 року.
Не зазнала змін форма № 3-наука «Звіт про здійснення наукових досліджень і розробок», затверджена наказом Держстату від 29.03.2024 № 75.
Раніше у розділі «Для респондентів» оприлюднили проєкти календаря, альбому та табеля форм на 2025 рік.
Експерти підготують зведену таблицю звітів, які складатиме чи в підготовці яких братиме участь кадровик у 2025 році після того, як Держстат затвердить Табель своїм наказом. Слідкуйте за оновленнями!
Людмила Герега
За інформацією Держстату
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
Кадрова служба є невід’ємною частиною будь-якої організації. Від її ефективності залежить не тільки правильність оформлення документів, але й загальна продуктивність компанії. Як здійснити аналіз ефективності кадрових процесів та віднайти стратегії для підвищення їх результативності — у статті.