Випробування при прийнятті працівника на роботу

Як правильно оформити

Випробування при прийнятті працівника на роботу

При прийнятті на роботу роботодавець може встановити випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі згідно з Статтею 26 Кодексу законів про працю України

Як встановити випробування в мирний і воєнний час

Умова про випробування повинна бути прописана в наказі про прийняття на роботу. Строк випробування при прийнятті на роботу не може перевищувати трьох місяців, а в окремих випадках (за погодженням з профспілкою) — шести місяців. 

Строк випробування при прийнятті на роботу робітників не може перевищувати одного місяця згідно із ст. 27 КЗпП України.

При прийнятті працівника на роботу з випробувальним терміном роботодавець зобов’язаний укласти з ним трудовий договір і повідомити Державну податкову службу.

Оплата праці працівника у період випробування обов'язкова.

За інформацією Держпраці

Актуально про відпустки

Статті за темою

Усі статті за темою

Медичний огляд працівників

Медичні огляди працівників на підприємстві є важливою частиною системи охорони праці, що сприяє підтриманню здоров’я працівників, попередженню професійних захворювань і нещасних випадків. Які є медичні огляди працівників? Як часто здійснюється медичний огляд неповнолітніх працівників? Яка періодичність проходження медичних оглядів? Усе про періодичні медичні огляди працівників та порядок їх проведення — у статті.
43791

Направлення на медичний огляд працівників: як оформити

Медичні огляди працівників проводить комісія з проведення медичних оглядів закладу охорони здоров’я. Для проходження медогляду працівник пред’являє Комісії паспорт або інший документ, що засвідчує його особу, та медичну карту амбулаторного хворого (за наявності), а при попередньому медогляді — направлення, видане роботодавцем. Правильно оформити направлення на обов'язковий попередній медичний огляд працівника допоможе заповнений зразок. У статті на вас також чекає бланк для скачування направлення на попередній медичний огляд.
54333

Наказ про прийняття на роботу директора

Статут (Положення) підприємства визначає: керівника приймають, обирають чи призначають, зважаючи на вимоги законодавства. Наказ про прийняття директора на посаду складають, спираючись на статутні документи та документи про призначення (обрання)
151296

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді