Принятие на работу

Ми публікуємо матеріали, які дають відповіді на найважливіші питання і виклики, що стоять сьогодні перед фахівцями кадрової справи. На порталі «Кадровик-01» ви знайдете статті з покроковим алгоритмом дій у всіх кадрових процедурах, новини, які допомагають бути в курсі всіх новацій, та запитання і відповіді – незамінні підказки у складних ситуаціях. Для того, щоб ознайомитися з готовими шаблонами документів по темі, скористатися сервісами та відслідковувати зміни у законодавстві, радимо оформити безкоштовний демодоступ до електронного журналу «Кадровик-01».

ВЗЯТИ ДЕМОДОСТУП

Трудоустройство иностранцев не требует значительных усилий со стороны отечественного работодателя. Однако порядок, предусмотренный законодательством, должен быть выдержанным.
Переглядів: 3790
Уведомление о приеме работника — неотъемлемая составляющая заключения трудового договора. Допуск работника к работе без уведомления ДФС — нарушением законодательства о труде. В статье расскажем о порядке заполнения и сроки подачи уведомления, а также поговорим о случаях, когда уведомлять ДФС о вновь принятого работника не нужно.
Переглядів: 1585
Більше статей за темою